شرکت سوله سازی

شرکت سوله سازی خوب چه ویژگی هایی دارد

شرکت سوله سازی : سوله سازی امریست دقیق و تخصصی که در نهایت به ساخت یک سازه ی مستحکم و باکیفیت فلزی ختم می گردد , طراحی و ساخت سوله تنها از عهده مجموعه ها و سازندگانی بر می آید که تخصص و مهارت کافی و لازم را در این زمینه سازه داشته باشند .

آیا امکانات در ساخت سازه تاثیر دارد؟

شرکت سوله سازی بر اساس امکانات و تجهیزاتی که در اختیار دارد می تواند سازه را بسازد و به همین دلیل هم کیفیت و استحکام سوله در گرو مجموعه سازنده است که از چه متریال و روشی برای ساخت این نوع سازه ها تبعیت کند .

با چه معیاری سازه ها در کارخانه شرکت ساخت می شوند؟

سوله هایی که در شرکت سوله سازی ساخته می شود بر اساس سفارش مشتری طراحی و تولید می گردند تا دقیقا مطابق با خواست و نیاز مشتری باشد که در اغلب اوقات هم مشتریان با رضایت خاطر از سازه ی تولید شده اقدام به احداث واحد تولیدی صنعتی خود می نمایند .

کارگاه های غیر حرفه ای میتوانند چه مشکلاتی را برای خریداران بوجد آورند؟

کارگاهایی هستند که گاها پیش آمده که سازه پس از نصب دچار مشکلاتی شده و این مشکلات به قدری جدی بوده که سوله عملا کاربری خود را از دست داده و پس از تعویض و تعمیر قطعات هم قابل استفاده نبوده است که این به شرکت سوله سازی مربوط است , شرکت سوله سازی در ساخت و یا حتی طراحی سازه کوتاهی کرده و خطاهایی در قسمت محاسبات سوله سازی داشته است که این به خاطر نداشتن علم و تجربه می باشد

تضمین شرکت مهندسی کلیدر

ولی شرکت مهندسی کلیدر به شما اطمینان میدهد هیچگونه مشکلی در ساخت و نصب سوله پیش نیاید زیرا ما دارای مجوزهای ذیصلاح چه دولتی و نظام مهندسی میباشد.

توصیه ما

به همین دلیل هم توصیه می شود سازه را از شرکت مهندسی کلیدر سوله سازی تهیه کنید که اعتبار کافی را داشته و در ساخت سازه های خود از به روزترین متدها و هم چنین متریال و تجهیزات باکیفیت و پیشرفته استفاده می نماید ,

خریداران ما به چه علت از شرکت مهندسی کلیدر سفارش می دهند؟

خریداران سوله به دلیل کیفیت و مقاومت و هم چنین قیمت ارزان قیمتی که دارند تهیه می کنند حال اگر سوله یکی از مشکلات عدم کیفیت و یا هزینه بالایی را داشته باشد آن صرفه ی اقتصادی و زمانی که داشتند زیر سوال می رود .

شرکت سوله سازی در تهران

در چند سال اخیر شرکت سوله سازی نیازی نیست در یک شهر خاص باشد با پیشرفت هایی که صورت گرفته , کارفرمایان میتوانند پروژه خود را چه به صورت حضوری در محل کارخانه شرکت سوله سازی چه به صورت اینترنتی با حصول اطمینان از شرکت ما سفارش دهند

دلایل تفاوت سوله ها در هر شهر

سوله ها در هر شهر و منطقه ای با ویژگی های متفاوتی ساخته می شوند دلیل این امر هم نوع آب و هوا و شرایط جوی منطقه است که تاثیر زیادی در فونداسیون بندی و هم چنین استحکام سازه دارد ,

مناطق مرطوب

سوله هایی که در مناطق مرطوب و بارانی ساخته می شوند باید در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت از خود نشان دهند

مناطق خشک و کویری

و هم چنین سوله هایی هم که در مناطق گرمسیر اجرا می شوند باید در مقابل آفتاب سوزان و داغ دچار پوسیدگی نشوند از این جهت محل نصب در نوع و نحوه ساخت سوله تاثیر گذار است .

شرکت سوله سازی , سوله ها را به جهت مصارف گوناگونی تولید می کند که آن ها را شرح می دهیم :

سوله صنعتی

می توان مهم ترین کاربرد سوله ها را مصارف صنعتی دانست , در موارد صنعتی به سازه هایی مقاوم و مستحکم نیاز است به طوری که امکان نصب انواع تجهیزات و جرثقیل های سنگین در آن ها وجود داشته باشد که سوله ها می توانند این انتظار را برآورده کرده و سرپناهی امن برای صنعتگران محسوب گردند . سوله های صنعتی , سردخانه های بزرگ صنعتی , انبار های صنعتی و ..

سوله کشاورزی

در مزارع هم می توان از این سازه ها استفاده کرد , سوله ها دارای قابلیت هایی چون تهویه مناسب , تاسیسات روشنایی , تجهیزات گرمایشی و سرمایشی هستند که مناسب برای انبار کردن محصولات کشاورزی , محل نگهداری ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی و .. هستند .

سوله دامداری

تمامی قابلیت های گفته شده در بالا برای احداث یک واحد دامداری و گاوداری بسیار مناسب است , تهیه مناسب مهم ترین ویژگی سوله های دامداری است که می توان از گردش هوای داخل سوله مطمئن شد . سوله ها در گرما و سرما هم می توانند سرپناه خوبی برای دام محسوب شوند .

سوله ورزشی

دیگر برای احداث سالن های ورزشی نیاز به ساخت ساختمان های بتنی نخواهد بود به وسیله سوله ها می توان در کوتاهترین زمان ممکن یک واحد بزرگ ورزشی را تاسیس نمود ,

ویژگی های این نوع

ساختمانی مستحکم و باکیفیت که افراد در داخل آن می توانند با خیالی راحت به فعالیت بپردازند از دیگر ویژگی های سوله ها معماری و ظاهر زیباست که سوله های ورزشی این ویژگی و خصوصیت را هم دارا می باشند .

سوله نمایشگاه

به دلیل ظاهر شیک و زیبای سوله ها می توان از آن ها در دایر کردن نمایشگاه ها و هم چنین سالن های همایشات و تالارهای پذیرایی استفاده کرد , به دلیل قیمت مناسب و مقرون به صرفه سوله ها در احداث مراکز موقتی نمایشگاه ها بسیار مناسب هستند و قابلیت جابه جایی هم دارند که در صورت نیاز می توان قطعات آن ها را باز و جابه جا نمود .

نمونه پروژه ها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             ما را دنبال کنید…!

اطلاعات تماس

خراسان رضوی ، سبزوار، خیابان کاشفی، پاساژ کاشفی، طبقه فوقانی

ارتباط با مشاور عالی : 2001 051 0912

تلفکس : 3923 67 44 051

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت صنعت سازه کلیدر محفوظ میباشد.
Call Now Buttonتماس بگیرید